Ekibimiz

İzmir Ofis

Hakan Demircan

SMMM

Kemal Bayramoğlu

SMMM

Erkan Deliklitaş

SMMM

2004 yılında stajyer olarak meslek hayatına başlamış olup, 2009 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 2020 yılından itibaren ise; Mali Müşavir ünvanı ile çalışma hayatına halen Pusula Mali Müşavirlik bünyesinde devam etmektedir.

Vergi, Finans, Birleşme, Bölünme, Devralma, Sermaye Artışı, Genel Kurul, Şirket Kuruluşu ve KDV İade alanlarında uzmanlaşmıştır. 15 yılı aşkın mesleki tecrübeye sahiptir.

Yavuz Ada​

SMMM
2006 yılında meslek hayatına başlamış olup. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 2020 yılından itibaren Mali Müşavir olarak çalışmaya devam etmektedir. 

SGK Mevzuatı, Teşvik, Bordrolama alanlarında, Vergi, Finans, Birleşme, Bölünme, Devralma, Sermaye Artışı, Anonim Şirketlerde Genel Kurul, Şirket Kuruluşu, KDV İade alanlarında uzmanlaşmıştır. 15 yıla yakın mesleki tecrübeye sahiptir.

Gülçin Duran

MUHASEBE UZMANI / STJ. SMMM

2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye Bölümü’nden mezun olmuştur. SGK Mevzuatı, Teşvik ve Bordrolama alanlarında, Vergi, Finans, Birleşme, Bölünme, Devralma, Sermaye Artışı, Anonim Şirketlerde Genel Kurul, Şirket Kuruluşu, KDV İade alanlarında uzmanlaşmış olup, 5 yılı aşkın mesleki tecrübeye sahiptir.

Serdar Gazioğlu

MUHASEBE UZMANI / STJ. SMMM

2020 yılı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Mali Yönetim, Denetim ve Finans Yüksek Lisans Mezunudur. 2010 yılında başlamış olduğu meslek hayatına halen Pusula Mali Müşavirlik bünyesinde 2020/01 Mali Müşavir Stajyeri olarak devam etmektedir.

Damla Kıvrak

muhasebe uzmanı

2017 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü Lisans ve 2020 yılı İzmir Demokrasi Üniversitesi Muhasebe ve Finansman Yüksek Lisans mezunudur. 

 

Kdv İade ve Yatırım Teşvik alanlarında uzmanlaşmıştır. 4 yılı aşkın mesleki tecrübeye sahiptir. 

Sinan Tülen

Muhasebe uzmanı
2016 yılı Pamukkale Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden ve 2020 yılında Anadolu Üniversitesi işletme bölümünden mezun olmuştur. 2015 yılında başladığı meslek hayatına halen Pusula Mali Müşavirlik bünyesinde devam etmekte olup, Bordrolama ve SGK işlemlerinde uzmanlaşmıştır.

Sıtkı Arslan

Muhasebe uzmanı

Üniversite eğitimini 2018 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.2015 yılında stajyer olarak başladığı meslek hayatına halen Pusula Mali Müşavirlik bünyesinde Muhasebe Uzmanı olarak devam etmekte olup, Personel ve Özlük İşlemleri ile SGK alanlarında uzmanlaşmıştır.

Yasir Ak

Muhasebe Uzman Yardımcısı-Stajyer
2015 Yılında Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İngilizce İktisat Bölümüne başlamış olup, şu an itibarıyla son sınıf öğrencisidir. 2019 yılından itibaren Pusula Mali Müşavirlik bünyesinde çalışmaktadır. B2 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmakla birlikte, muhasebe alanında çeşitli kurs ve sertifikalar almıştır.

Aydın Ofis

Semra Göra

Muhasebe Uzmanı
1992 Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olmakla birlikte, 30 yılı aşkın bir mesleki tecrübeye sahiptir.

Güler Yüksel

MUHASEBE UZMANI​
Muhasebe yardımcı elemanı olarak 1989 yılında meslek hayatına başlamıştır. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olmakla birlikte, 30 yılı aşkın bir mesleki tecrübeye sahiptir.

Necmettin Saraçoğlu

Muhasebe Uzman Yard.
2019 yılı Adnan Menderes Üniversitesi Maliye bölümü mezunudur. 2019 yılında meslek hayatına başlamıştır ve halen devam etmektedir. Vergi, Beyannamelerinin hazırlanması, işyeri açılış-kapanış işlemlerinde tecrübe sahibidir.